אילת (Eilat)

Home » Blog » ערים בישראל » אילת (Eilat)

אילת היא העיר הדרומית ביותר בישראל, ועיר התיירות המובהקת ביותר במדינה. מדובר בעיר אשר רוצה ומצליחה להציע למבקרים בה הכל – החל מאוכל פשוט, עבור במנות מיוחדות, וכלה במסעדות שף יוקרתיות ויקרות. ואכן, אם תבקרו באילת, תגלו מהר מאוד שמדובר בעיר אשר מציעה תערובת מקסימה ומיוחדת בין המון סוגים שונים של מטבחים. אם אתם אוהבים בתי קפה שקטים – אין שום בעיה. אם אתם אוהבים מסעדות גריל המתמחות בבשר בסגנון דרום אמריקאי – רק תבקשו. אם אתם חושבים על מסעדות שף בסגנון צרפתי או איטלקי – רק הזמינו מונית. בואו ונראה מה יש לעיר הנהדרת הזו להציע לכם.
מה שנחמד באילת הוא שרוב המסעדות ובתי הקפה העיקריים, נמצאים במרחק הליכה מהמלון ומהטיילת הראשית של העיר. החלק התיירותי של אילת מכיל הרבה מאוד מסעדות ובתי קפה מיוחדים ומקסימים, והמשותף לכולם הוא האווירה של חופש ושל רוגע אשר שוררת במקום.
אחד מהמסעדות המוכרות ביותר באילת היא מסעדת “בוסטון”. מדובר במסעדה אמריקאית המציע תפריט אמריקאי אותנטי – המבורגרים, צ’יפס, סטייקים, הודו וכדומה. כל המנות הן מאוד גדולות, ואיכות האוכל היא פשוט נהדרת. בהחלט מדובר במקום אשר שווה ביקור אם אתם מגיעים לאילת. מסעדת בשרים נוספת ואיכותית לא פחות היא “קאסה דו ברזיל“. מדובר במסעדת בשרים ברזילאית, הפועלת על פי רוב בשיטת ה”הכל כלול”. המטבח פועל כל הזמן ולכל אורך היום נצלים על הגריל בו בשרים במגוון רחב מאוד. הסועדים יכולים לבחור את הבשרים שהם יקבלו, אך הדרך המומלצת יותר היא לזרום עם ההמלצות של המלצרים ולקבל את הבשרים החמים ביותר אשר יצאו זה הרגע מן הגריל הענק שבמטבח המסעדה. כמובן שאסור לפספס את המשקאות המיוחדים שרוקחים הברמנים במסעדה.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

YummyPick.com