טבריה ( Tiberias )

Home » Blog » ערים בישראל » טבריה ( Tiberias )

העיר המקסימה והעתיקה אשר שוכנת על שפת הכנרת, מציעה מגוון יפה ומיוחד של מסעדות. בטבריה ניתן למצוא מסעדות אשר מתמחות בדגים, ובמיוחד בדגים החיים במים מתוקים, וכן מסעדות מזרחיות נהדרות ומסעדות המתמחות בבשרים. למעשה, טבריה היא עיר תיירות לכל דבר ולכל עניין, ולכן קל מאוד למצוא בה את מבוקשכם – טבריה ( Tiberias ).

אחת המסעדות המומלצות ביותר בטבריה היא מסעדת “ביג בן”. מדובר בפאב מסעדה אירי, הפתוח עד השעות הקטנות של הלילה. במקום יש תפריט נהדר של בשרים ושל דגים, כמו גם מבחר מרשים ביותר של בירות ויינות מכל רחבי העולם.
מסעדה נוספת המומלצת במיוחד היא מסעדת “גלי גיל”. מסעדה זו מתמחה בדגים טריים ובעיקר בדגי האמנון (מושט) והדניס. דגים אלה מבושלים על גחלים, ומלבד זאת ניתן למצוא במקום בשרים על הגריל ושאר מאכלים מיוחדים על פחמים בתנור. זוהי אחת ממסעדות הדגים הראשונות בטבריה, והיא פועלת בהצלחה רבה מזה 50 שנה.
“אל ראנצ’ו” היא מסעדה מיוחדת בסצינת המסעדות הטבריאנית. המסעדה פועלת מזה 20 שנה, והיא מציעה חגיגה אמיתית ומיוחדת של בשרים על הגריל, אוכל כשר, אווירה ביתית והופעות חיות עד השעות הקטנות של הלילה.
אם אתם מחפשים שילוב של אוכל נהדר ונוף מרהיב, מסעדת “באזל בר” מציעה בדיוק את זה. מדובר במסעדת דגים חלבית, המשלבת בין מגוון רחב מאוד של משקאות אלכוהוליים לבין תפריט עשיר של דגים. המסעדה שוכנת במבנה אבן בן 100 שנים, המשקיף אל הכנרת ואל מופע המים הטיבריום.
טבריה, כאמור, מציעה מגוון שלם של מטבחים מכל רחבי העולם. לכן, אין זה מפתיע כי פועלת בה מסעדה סינית נהדרת, העונה לשם “יער האורן”. מסדה זו מציעה מאכלים מן המזרח הרחוק וגם אוכל מזרחי אותנטי. המסעדה נמצאת ברחוב דונה גרציה, והיא מסעדה כשרה.

טבריה ( Tiberias )

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

YummyPick.com