נצרת (Nazareth)

Home » Blog » ערים בישראל » נצרת (Nazareth)

נצרת היא עיר תיירותית המשלבת בהצלחה מעוררת קנאה בין מזרח ומערב. חלק מן המסעדות הטובות בישראל נמצאות בה. בנצרת יש הרבה מאוד מסעדות ותיקות ומסורתיות, ולצדן נפתחו בשנים האחרונות מסעדות שף חדשות ומסעדות המבקשות לשלב בין המטבח הערבי לבין השיק האירופאי. לכן, בנצרת ניתן ליהנות מאוכל מסורתי לצד יצירות מיוחדות של השפים המקומיים. כל המסעדות בנצרת מקפידות מאוד על העיצוב, האווירה והגיוון הרב בתפריט.
נצרת נמצאת רק שעה וחצי צפונית לאזור המרכז, אבל היא מייצגת רוח ואווירה שונות והפוכות מהרוח של תל אביב. למעשה, נצרת היא מוקד עליה קולינארי, בשל המספר העצום של מסעדות שפועלות בה, ובשל הגיוון העצום בסוגי המטבחים שיש לה להציע למבקרים.
בעיר יש חומוסיות ופלאפליות נהדרות, ויש שיגידו אפילו הטובות בישראל. נצרת גם מצטיינת במנות גריל ובשר כבש וטלה. הסצינה הקולינארית בנצרת פועלת מסביב לשעון, ורוב התפריטים מכילים גם את המנות המקומיות המפורסמות – שושברק, תבשילי עשרי בר, פריקי, וקבבים עם קינמון ברוטב עגבניות.
בנוסף למסעדות הרבות בנצרת, פועל בעיר גם שוק עירוני מיוחד ומצויין, בו ניתן למצוא מגוון עצום של תבלינים טריים, תמרוקי זיתים, פירות ועשבי בר. ליד השוק יש דוכני שווארמה עסיסיים (ברחוב פאולוס השישי), הרבה מאפיות מסורתיות, ואפילו עמדות של כנאפה כתומה וטעימה בצורה בלתי רגילה.
העורק הראשי של נצרת הוא רחוב פאולוס השישי. במקום להמליץ על מסעדה אחת או דוכן אחד, ההמלצה הכי טובה שנוכל להעניק לכם היא ללכת לאיבוד בתוך הסמטאות הרבות שיוצאות מהרחוב הזה. בצורה כזו תוכלו לגלות בעצמכם, לטעום ולנסות מגוון של מאכלים, חומרי גלם, וכל מה שאתם אוהבים לאכול או לשתות. רק אל תוותרו על המאכלים המקומיים והמסורתיים.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

YummyPick.com